Завртка и навртка за намотка

Завртка и навртка за намотка

Нормална цена
€3,50
Цена со попуст
€3,50
Нормална цена
Тоа беше распродадено
Единечната цена
по 

Завртка и навртка за намотка

 

Пластична завртка и навртка за прицврстување на намотката за пребарување на стеблото на детекторот за метал. Не можете да користите метална завртка за оваа компонента, бидејќи металот ќе ја намали способноста на серпентина да го прима сигналот од целта.