Долно стебло за оската S

Долно стебло за оската S

Нормална цена
€20,00
Цена со попуст
€20,00
Нормална цена
Тоа беше распродадено
Единечната цена
по 

Долно стебло за оската S

 

Долното стебло од јаглеродни влакна за стандардната s-оска што ја користи Golden Mask. Предупредување! Овој член НЕ е компатибилен со телескопското вратило GM!