Maska e Artë 6

Maska e Artë 6

Çmimi normal
€650,00
Çmimi me zbritje
€650,00
Çmimi normal
Ishte shitur
Çmimi për njësi
per 

Golden Mask 6 është një detektor metali VLF për të gjitha përdorimet që funksionon në 3 frekuenca: 5, 15 ose 30 kHz. Me këto tre frekuenca, të gjitha nevojat tuaja do të plotësohen në mënyrë të përsosur - 5 kHz për trashëgimi, thesare, thesare. 15 kHz për shkarkimin e monedhave dhe përdorim të përgjithshëm dhe 30 kHz për kërkimin e arit, bizhuteri të vogla ari ose metale dhe objektiva të tjerë të palexueshëm. E kombinuar me spiralen e re të kërkimit Fighter S, kjo është një makinë e vërtetë për të mbuluar çdo stil kërkimi në çdo lloj terreni - nga i paorganizuar deri te shumë mineralizuar. Detektori elektronik është përmirësuar dhe detektori funksionon mirë në të tre frekuencat. Do të jeni në gjendje të shkoni më thellë dhe të arrini produktivitet më të mirë në fushë, në pyll ose në plazh.
Në këtë model, Maska e Artë zbaton për herë të parë një sistem të vërtetë menuje me modifikime të modifikuara nga përdoruesi. Në këtë mënyrë ju mund të ndryshoni shpejt, për shembull, nga monedha në trashëgimi vetëm me dy klikime të butonit. Mund të modifikoni cilësimet e paracaktuara (të quajtura "programe" në meny) dhe nëse ndryshoni cilësimet, keni mundësinë që të ktheheni shpejt në standardet e fabrikës. Maska e Artë 6 përdor të njëjtin bosht teleskopik si modeli i mëparshëm. Funksionaliteti me valë zbatohet si standard. Ekziston një version LITE pa funksionalitet wireless për klientët me një buxhet të kufizuar.
Blloku i kontrollit Golden Mask 6 është i papërshkueshëm nga uji - nuk mund ta fundosni, por mund të vazhdoni të përdorni detektorin në shi.
Menuja është vetëm në anglisht.
 

 Të përfshira në këtë komplet:

Detektor maskë ari 6 me bosht karboni teleskopik Bobina e kërkimit (përdoruesi i zgjedhur) + mbrojtësi i spirales së kërkimit. Kufje me valë. Bateri e ringarkueshme LiIon dhe karikues i dedikuar,
Mbulesa e baterisë

 

 

Specifikimet teknike maskë ari 6

 • Marka:
 • Maskë e artë
 • Modeli:
 • 6
 • Teknologjia:
 • Vlf

 • Frekuenca:
 • 5, 15 dhe 30 kHz
 • Bilanci i tokës:
 • manuale dhe automatike
 • Funksioni i kërkimit:
 • lëvizje, një ton-të gjitha metalike, dy-ton
 • Çeqe:
 • Sistemi ekskluziv i menusë me paracaktime
 • Lloji i vidës:
 • Gm e frekuencave të shumta
 • Pesha (përfshirë bateritë):
 • 1.4 kg me spirale kërkimi luftarak 13x11 inç S
 • Bateria:
 • Bateri LiIon 3000 mAh me karikues special
 • Jetëgjatësia e baterisë:
 • minimalisht 12 orë
 • Kufje me valë:
 • Po, WS105 ose WS106
 • Foleja e kufjeve:
 • 6,35 mm
 • Ngarkues:
 • Karikues i dedikuar li-ion, 100-220 V, prizë elektronike
 • Garancia:
 • 5 vjet - paneli elektronik. 2 vjet - gjithçka tjetër përveç baterive